Sıkça Sorular Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

instaparfum.com üzerinden satışa sunulan tüm parfümler “%100 Orjinal” tester ürünlerdir. Tüm parfümlerimizde tanımlayıcı barkod ve batch kodları bulunmaktadır. Sorgulama işlemi ile ürünlerimizin %100 orjinalliğini doğrulayabilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

%100 orjinal ürünlerimizin satışı yalnızca instaparfum.com üzerinden yapılmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin kargoya verilme süreci 1-3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Kargoya verilen ürünlerin teslim süreci genellikle 1 iş günüdür.

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde 7(yedi) iş günü içerisinde koşulsuz iade hakkına sahip olursunuz. Detaylı bilgi için lütfen WhatsApp iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçiniz..

instaparfum.com’dan yapacağınız  tüm alışverişlerinizde, kargo ücretsizdir

Kargo görevlisi yanınızdan ayrılmadan kargo paketini açıp kontrol ediniz. (KARGO GÖREVLİSİ, SİZ ÜRÜNÜ KONTROL EDENE KADAR BEKLEMEK ZORUNDADIR. AKSİ DURUMLARDA LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.)

Sipariş vermiş olduğunuz üründe herhangi bir kırık, çatlak, eziklik vs. gibi problemler var ise; kargo firması görevlisine hasar tespit tutanağı tutturup, ürünü teslim almayınız . Ardından bizimle whatsapp veya e-mail yoluyla iletişime geçerek, ürünü teslim almadığınızı belirtiniz. İsteğinize bağlı olarak yeni ürün gönderilebilir veya ürün bedeli tarafınıza 5(beş) iş günü içerisinde iade edilebilir.

instaparfum.com’da Secured By Rapid SSL güvenlik sertifikası mevcuttur ve yüksek güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Shopier ortaklığı güvencesiyle gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

Başa dön